Wysyłka

  Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Dostawy są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności lub wybory zapłaty przy odbiorze (za pobraniem). Jeżeli powyższe warunki zostaną spełnione do godziny 12.00, a zamówiony towar jest dostępny, paczka zostanie nadana tego samego dnia. Towar wysyłany jest na terenie Polski firmą kurierską GLS.

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony, jednak prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.

  Koszty przesyłki:

Koszty wysyłki zakupionego towaru (waga paczki do 30 kg):
    - 19 zł (przy płatność przelewem)
    - 24 zł (przy płatności za pobraniem)

W przypadku przekroczenia wagi paczki przez ilość zamówionego towaru, zostaje naliczona dopłata w wysokości równej kwocie kolejnej paczki, w zależności od pierwotnego wyboru.

Jeżeli zakupiony towar nie daje się podzielić na dwie lub więcej paczek wtedy sposób wysyłki będzie uzgodniony indywidualnie z odbiorcą.

  Stan realizacji zamówienia i przesyłki:

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia:
    - jeśli podczas zamówienia założyłeś konto - status sprawdzisz
       po zalogowaniu się

    - jeśli nie zakładałeś konta - bez logowania możesz sprawdzić
      stan realizacji zamówienia
(podając numer zamówienia oraz swój e-mail)